Вело-рали "Средна Гора" 2010
Общо Класиране - Класиране по Групи


Стартов номер Име и Фамилия Клуб 1ви ден 2ри ден Общо
Време Място Време Място Време Място
1 Уоутър Клепе Мамут 03:06:37 1 01:51:10 1 04:57:47 1
30 Десислав Илиев Неделчев   03:25:18 2 01:54:15 2 05:19:33 2
14 Николай Стамболийски КК"Алекси Николов" 03:25:28 4 01:56:55 4 05:22:23 3
8 Димитър Димитров Мамут 03:25:21 3 02:01:33 9 05:26:54 4
22 Тодор Николаев Ангелов КК"Лястовица" 03:58:22 5 01:56:27 3 05:54:49 5
3 Бойко Танчев Мамут 04:06:31 7 01:57:08 5 06:03:39 6
25 Венелин Добромиров Миронски Мамут 04:06:31 8 01:57:08 6 06:03:39 7
4 Веселин Ников Колорит 04:13:51 10 01:58:41 7 06:12:32 8
35 Филип Стоименов Балинов Мамут 04:13:51 11 02:04:02 10 06:17:53 9
5 Георги Георгиев 04:19:44 14 01:58:52 8 06:18:36 10
16 Радослав Стоянов  Матеевски КК"Алекси Николов" 04:10:14 9 02:12:12 11 06:22:26 11
17 Румен  Свиленов Стоянов КК"Алекси Николов" 04:16:18 12 02:13:08 12 06:29:26 12
2 Анелия Донева Карагьозян КК"Алекси Николов" 04:16:30 13 02:34:08 16 06:50:38 13
31 Стефан Красимиров Станчев   04:00:51 6 03:13:20 19 07:14:11 14
15 Пеню Димов Пенев Сини камъни 04:54:52 17 02:33:51 15 07:28:43 15
20 Стойчо Николаев Крива спица 05:27:15 18 02:26:11 13 07:53:26 16
21 Таня Тодорова Крива спица 05:27:15 19 02:35:09 17 08:02:24 17
23 Цветан Бальовски   05:35:37 21 02:40:08 18 08:15:45 18
27 Филип Радков Златев   05:57:58 23 02:33:40 14 08:31:38 19
36 Недялко Николаев Енчев Мамут 05:35:12 20 03:21:49 20 08:57:01 20
7 Делян Георгиев   06:35:12 27 03:22:19 21 09:57:31 21
32 Николай Димитров Дончев Планински орел 06:15:13 26 03:51:10 22 10:06:23 22
34 Лъчезар Трайков Стаменов 06:13:21 25 04:01:38 23 10:14:59 23
26 Дамян Дянков 05:57:58 24 04:41:27 24 10:39:25 24
10 Лъчезар Бальовски   07:00:00 28 04:41:27 25 11:41:27 25
18 Светослав Казаков Каякари на Колела 04:49:12 15     04:49:12  
9 Росен Лъчезаров Йорданов КК"Алекси Николов" 04:49:25 16     04:49:25  
24 Свилен Стоилов Стоилов   05:37:35 22     05:37:35  
29 Златко Александров Шекеров Светулките 08:50:00 29     08:50:00  
28 Красимир Николов Господинов Зарата 00:00:00
33 Николай Колев Костадинов Зарата         00:00:00